Скільки дітей в групі?

Чому в групах клубу "RoboMaker" не більше 6 дітей на одного викладача?
Скільки дітей в групі?
Чому в групах клубу "RoboMaker" не більше 6 дітей на одного викладача?
Великі класи в школах
Ефективність навчання прямо пропорційна зворотньому зв'язку викладача і дитини. Чим більше можливості у викладача пересвідчитися, що дитина правильно зрозуміла матеріал, тим гарантованішим буде високий результат у неї.

У великих класах школи, де 20+ дітей на одного викладача, більше йде односторонній зв'язок інформації від вчителя до дитини. Опитати особисто кожного, чи зрозуміла дитина матеріал, вчитель фізично не встигає. Для цього є контрольні, самостійні і т.і..

Такий формат, як розуміємо, має невисоку гарантію того, що всі діти на відмінно зрозуміють матеріал уроку. І, як результат, в багатьох випадках батькам самостійно приходиться "підтягувати" дитину чи користуватись послугами репетитора.
Групи гуртків та клубів робототехніки
В групах гуртків або клубів робототехніки дітей набагато менше, ніж в класах школи. Такі групи можуть складатись з 12, з 10, навіть з 8 дітей.

Менша кількість дітей в групах обумовлена декількома факторами.
По-перше, ці заклади не для всіх дітей, а для зацікавлених.
По-друге, специфіка навчання вимагає роботу зі спеціальним обладнанням - робототехнічними наборами, ноутбуками, тощо, на яке потрібно виділяти більшу увагу викладача та місце в приміщенні.

В гуртках та клубах у викладача набагато більше можливостей приділити особисту увагу учню.
При чому, 12 дітей в групі - це максимальна кількість дітей, з якою фізично ще встигає впоратись вчитель коли вичітує курс робототехніки при умові середньостатисничних особистих можливостей дітей в процесі навчання.
Високий результат для кожної дитини
Далеко не всі батьки, які віддають дітей на навчання в гуртки або клуби робототехніки, є програмістами, конструкторами або робототехніками. Тому, в разі незрозуміння матеріалу дитиною, допомогти їй поза занять в батьків просто немає можливості.

Але, щоб гарантовано встигнути викладачу пересвідчитися в усвоєнні матеріалу кожної дитини (поставити питання, вислухати та допомогти в разі невірної відповіді) в рамках вичітки курсу з ціллю - засвоєння матеріалу, в групі має бути не більше 6 дітей. При більшій кількості викладач просто фізично не встигає це зробити якісно. Перевірено багаторічним досвідом викладачів багатьох навчальних закладів.

Однією з пріоритетних цінностей процесу навчання клубу спортивної робототехніки "RoboMaker" є відсутність незрозумілого метріалу в кожній дитині.
Викладач клубу на занятті постійно працює в цьому напрямі.

Щоб точно бути переконаними, що всі діти отримали знання, в групах "RoboMaker" до 6 дітей на одного викладача. Не більше!

Крім того, на курсі "Олімпієць" застосовується практика навчання окремих команд - лише по 2..3 дитини на занятті. Це обумовлено інтенсивністю курса та гаранією високого результату.
Команда "RoboMaker.UA" - лише три дитини на занятті курсу "Олімпієць".
Made on
Tilda