РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

ОЛІМПІАДА - ЦЕ ОЦІНКА ЯКОСТІ НАВЧАННЯ
БАТЬКАМ ОДРАЗУ ВИДНО, ЯК НАВЧАЛИ ДИТИНУ
ВОНИ ПОВІРИЛИ В СВОЇ СИЛИ
і досягають своїх цілей вже у реальному житті
УКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ
    ВСІ команди клубу входять до ТОП-16 команд України вже котрий рік поспіль - це високий показник якості навчання!
    • WRO 2016
      М. Київ.
      Регулярна категорія.
      Молодша ліга.
      1 місце
    • WRO 2017
      М. Київ.
      Регулярна категорія.
      Середня ліга.
      1 місце
    • FerrexpoRobotFest 2017
      М. Горішні Плавні.
      Слалом 2.0.
      2 та 3 місця
    • WRO 2018
      М. Київ.
      Регулярна категорія.
      Старша ліга.
      1 та 2 місця
      Молодша ліга.
      2 місце
    • RoboDrive 2018
      М. Київ.
      Логістика.
      Старша ліга.
      2 місце
    • InterpipeTechFest 2018
      М. Дніпро.
      Лабіринт.
      1 місце
    • FerrexpoRobotFest 2018
      М. Горішні Плавні.
      Слалом 2.0.
      1 місце
    • RoboticУМ 2018
      М. Запоріжжя.
      Логістика.
      2 місце
    • Роботландія 2018
      М. Запоріжжя.
      Траєкторія.
      1 місце
    • SiverTechfest 2019
      М. Чернігів.
      Лабіринт.
      1 місце
      Слалом.
      1 місце
    • WRO2019
      М. Київ.
      Регулярна категорія.
      Старша ліга.
      2 місце
      Середня ліга.
      2 і 3 місця
      Молодша ліга.
      2 місце
    • FerrexpoRobotFest 2019
      М. Горішні Плавні.
      Логістика.
      2 місце
    • RoboticУм 2019
      М. Запоріжжя.
      Логістика.
      1 і 2 місця
    • RoboDrive 2019
      М. Київ.
      Логістика.
      Старша ліга.
      1 місце
    • SiverTechfest 2020
      М. Чернігів.
      Робоперегони.
      2 місце
    • Robotica 2020 Online Першопроходець
      Слалом.
      1 та 3 місце
    • Robotica 2020 Online Episode 1, 2, 3
      В кожному епізоді у всіх лігах та категоріях призові та чемпіонські місця
    • WRO2020 Online
      М. Київ
      Регулярна категорія.
      Старша ліга.
      1 та 2 місце
      Середня ліга.
      3 місце
      Молодша ліга.
      1 та 2 місце
    • RoboticУм 2020 Online
      М. Запоріжжя.
      Логістика.
      1 місце
    • Robotica 2021
      Слалом швидкісний.
      1 та 2 місце
      Слалом швидкісний спеціальний.
      3 місце
    • WRO 2021
      Регулярна категорія.
      Старша ліга.
      1 місце
      Молодша ліга.
      2 та 3 місце
    • WRO 2022
      Регулярна категорія.
      Старша ліга.
      1 місце
    • WRO 2023
      Регулярна категорія.
      Середня ліга.
      1 місце
    МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ
      Вже котрий рік поспіль учні "RoboMaker" виборюють право представляти Україну на міжнародних олімпіадах
      • WRO 2016
        Індія.
        М. Нью-Делі
      • Роботурнир 2017
        Білорусь.
        М. Мінськ
      • WRO 2017
        Коста-Ріка.
        М. Сан-Хосе
      • WRO 2018
        Китай.
        М. Гуйян
      • WRO 2018
        Таїланд.
        М. Чіангмай
      • Robotiada 2019
        Чехія.
        М. Брно
      • WRO 2019
        Данія.
        М. Орхус
      • WRO 2019
        Китай.
        М. Чунцін
      • WRO 2019
        Угорщина
        М. Дьєр
      • Robotiada 2020
        Чехія.
        М. Брно
      • WRO 2020
        Канада.
        М. Монреаль
        ЧЕМПІОНИ СВІТУ
      • United Robots Elit Challenge 2020
        Китай
        М. Шанхай
      • Robotiada 2021
        Чехія
        М. Брно

      • United Robots Elit Challenge 2021
        Китай
        М. Шанхай
      • WRO 2021
        On-line
      • WRO 2022
        Австрія
      • WRO 2022
        Німеччина
      • WRO 2022
        Данія
        м. Оденсе
      • WRO 2022
        Німеччина
        м. Дортмунд
      • WRO 2023
        Панама
        м. Панама
      В ЦЬОМУ ЖИТТІ ТИ ЗМОЖЕШ ВСЕ!
      Повір мені, а я тобі це доведу!
      Made on
      Tilda